PARDOŠANA Villa, Casteggio, Pavia, Itālija, via vigorelli, 160

PARDOŠANA - Cod. 41450

  • Tips: Villa
  • Platība: 1400 m²
  • Istabu skaits: 19+11
  • Stavs: 4

Villa
Mūsdienās villa sastāv no četriem pilnībā apdzīvojamiem stāviem, kas sadalīti divos dzīvokļos, kas aprīkoti ar daudzām ērtībām, piemēram, pirti, biljarda zāli un liftu, lai piekļūtu visiem stāviem. Jauno struktūru pabeidz 200 kv.m garāža ar vannas istabu, papildus katlu telpai un vēl vienai apkalpošanas telpai. Telpas ir sadalītas šādi:
KRODZIS // Starp oriģinālajām sienām un grīdām ir ievietotas mūsdienīgas ērtības un telpas, kas veltītas mājīgumam: pirts ar blakus dušu un vannas istabu, biljarda zāle, virtuve ar skatu uz lielu dzīvojamo istabu un ar tiešu izeju uz parku. No vecās pazemes dienesta telpas izveidots neliels pagrabs. Lai pabeigtu ar remontu izveidotās telpas, ir servisa telpa, veļas mazgātava un velve.
GROUND FLOOOR // Pirmajā stāvā ir galvenā ieeja, kas saglabāta kvadrātveida formā un izrotāta ar milzīgu kristāla lustru. Caur oriģinālajām koka durvīm, kas ir pilnībā atjaunotas, jūs iekļūstat dažādās telpās: lielā viesistabā, no kuras paveras skats uz parku, ko rotā oriģinālais kamīns, lielajā ēdamistabā un divās vannas istabās. Dzīvojamo istabu un ēdamistabu sadala ēdamistaba, no kuras paveras skats uz parkā sastopamajām gadsimtiem senajām cipresēm un ciedriem.
PIRMAIS STĀVS // Pirmajā stāvā ir saglabātas trīs plašās guļamistabas, kurām pievienotas divas vannas istabas ar tualetēm un dušām. Galvenā guļamistaba ir aprīkota ar: ģērbtuvi, vannas istabu ar džakuzi, divām dušām un tualetēm un lielu balkonu, no kura paveras skats uz parku, kopīgs ar citu no guļamistabām. Šī stāva īpatnības ir šādas: balkons, kas pēc sākotnējā dizaina ir kvadrātveida un ar skatu uz lejā esošo ātriju un balkoniem, kas vienā pusē, ar skatu uz parku, ļauj apbrīnot pakalnu ainavu, otrs ir iespējams novērot Po ieleju, karkasa, uz skaidriem dienām, ar skatu uz Alpiem.
Bēniņi // Augšējā stāvā atrodas bēniņi, kas pēc remonta no kalpu mājas ir pārveidoti par gaišu un ekskluzīvu dzīvokli. Jumts ir pilnībā pārtaisīts no koka, kas nāk no Trentino Val di Sole.
Telpas sadalītas sekojoši: ieeja lielajā viesistabā, ar kamīnu. Vannas istaba ar burbuļvannu. Ēdināšanas virtuve, ar balkonu. Divas guļamistabas ar blakus esošajām vannas istabām. Skapis.
PARKS // Parks pilnībā ieskauj vēsturisko villu un aizņem 8000 kvadrātmetru platību. To izceļ gadsimtiem veci koki, īpaši Libānas ciedri, cipreses un Kaukāza egle (Normandianna), kas saskaņā ar veiktajiem pētījumiem tika stādīta vēl pirms villas uzcelšanas.
Renovācijas laikā šajā īpašuma daļā netika veiktas būtiskas izmaiņas, bet, gluži pretēji, tika uzlaboti sākotnējie elementi, piemēram, gatves, akas un neliela baznīca
Renovācijas laikā īpaša uzmanība tika pievērsta jaunu stādu ievietošanai tikai nepieciešamības gadījumā un atbilstoši esošajai ekosistēmai.
CITA PERTINEZE // Īpašumā ir iekļauti 3 citi īpašumi, kas atrodas blakus Villa Maria Angiolina, kas ir bijušais zirgu stallis un divas mājas, kas Folcioni laikā piederēja dažiem līdzstrādniekiem.
Tās ir divas neatkarīgas ēkas, abas izvietotas divos stāvos un ar divām ieejām, no kurām viena ir ar skatu uz kopīgu kasti. Koplietošanas daļas ir segta lievenis, liels bruģēts pagalms un neliels zemes gabals (tagad zemeņu). Pagalmā atrodas arī vecais stallis un šķūnis.

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB