Sud Sardegna

View listings

Māju saraksts pārdošanai, Sud Sardegna

Dienvidsardīnijas province tika nodibināta tikai 2016. gadā, un tas padara to par Itālijas jaunāko provinci un cita starpā ir viena no nedaudzajām Itālijas provincēm, kas neuzņemas savu nosaukumu no galvaspilsētas, kas šajā gadījumā ir pārstāvēta (provizoriski ) no Carbonia. Šīs provinces teritorija pārsvarā ir plakana, un rietumos, austrumos un ziemeļos atrodas tikai daži kalnu masīvi, kas robežojas ar tās robežām. Šī jaunā province robežojas ar Nuoro, Kaljāri un Oristano provincēm. Šīs provinces īpatnība ir mākslīgo ezeru augstā klātbūtne, no kuras var pieskaitīt septiņus.
Pēc šīs īss ievads par šo provinci, ļaujiet man pastāstīt par interesantākajām vietām no tūrisma un nekustamā īpašuma viedokļa.

- Pirmā vieta, kur es vēlos runāt ar jums, ir Iglesias, pilsēta, kurā dzīvo aptuveni 27 iedzīvotāji, kas atrodas "Iglesientes" reģionā (Sardīnijas dienvidrietumu vēsturiskais apakšreģions), kur cita starpā sniedz savu nosaukumu. Gadu gaitā šai pašvaldībai ir bijusi liela stratēģiskā nozīme, lai spānijas dominēšanas laikā kļūtu par vienu no Sardīnijas karaliskajām pilsētām. Šodien tā joprojām ir Iglesiasas bīskapijas bīskapa vieta. Lai gan šī pilsēta atrodas 200 metrus virs jūras līmeņa, tā ir tikai astoņu kilometru attālumā no krasta, kas ir viens no galvenajiem Iglesientes reģiona elementiem. Jums ir jāzina, ka starp alām, līčiem un krastiem tūristu interešu vietas, kas ir pelnījušas atklāt, ir aptuveni trīsdesmit! Turklāt, ņemot vērā tās vēsturi un nozīmīgumu, Iglesias ir pilna ar reliģisko, civilo un militāro arhitektūru, ko viņi ziņo Spānijas dominēšanas laikā. No nekustamā īpašuma viedokļa ir iespējams iegādāties nekustamo īpašumu Iglesiasā, neskatoties uz to, ka piedāvājumu skaits nav ļoti augsts: jūs varat iegādāties 200 kvadrātmetru villa ar cenu 470 000 eiro un trīsistabu dzīvokli par cenu EUR 140 000.

- Otrā vieta, ar kuru es vēlos runāt, ir Carbonia, provinces galvaspilsēta Sardīnijas dienvidos. Šī pašvaldība, kuras iedzīvotāji ir 29 tūkstoši, ir devītā vieta visam reģionam un provincē visvairāk apdzīvotajiem iedzīvotājiem. Karbonijas stāsts ir patiešām ļoti interesants, un tas ir pelnījis to pateikt. Šī pašvaldība ir dzimusi divdesmitā gadsimta trīsdesmitajos gados, kad fašistiskais režīms apmierināja Itālijas enerģijas vajadzības, kas celta blakus Serbariu raktuvei un bija neliels ciemats, kurā sūtīt darbiniekus, kuriem bija paredzēts nodarboties ar ogļu ieguvi un pārstrādi. Tādējādi šīs pašvaldības nosaukums. Pēc ogļu laikmeta Carbonia ir kļuvusi par svarīgu dienesta centru dienvidrietumu Sardīnijā un šodien dzīvo galvenokārt pateicoties terciārajam sektoram un rūpniecībai. Diemžēl vēl nav iespējams iegādāties īpašumu Carbonia, bet šī pašvaldība ir pelnījusi to atklāt, jo tā ir bagāta ar vēsturi un ēkām un struktūrām, kas attiecas uz ogļu laikmetu un otro pasaules karu.

- Trešā vieta, ar kuru vēlos runāt, ir Villasimius, pilsēta, kurā dzīvo tikai 4 tūkstoši iedzīvotāju. Tā ir viena no populārākajām pašvaldībām dienvidu Sardīnijā, pateicoties daudzajiem tūristu galamērķiem, kas katru gadu pavasarī un vasarā piesaista tūkstošiem apmeklētāju. Šīs pašvaldības teritorija atrodas starp Sette Fratelli kalnu grēdu līdz Capo Carbonara pakalna piekrastei. Turklāt pašvaldības teritorijā ietilpst arī divas salas: kāpostu sala un serpentaras sala. Kā jau iepriekš minēts, šī pilsēta dzīvo galvenokārt tūrismā, pateicoties brīnišķīgajām balto smilšu pludmalēm un kristāldzidru jūru. Šajā pašvaldībā daba ir absolūti karalis. No nekustamā īpašuma viedokļa, īpašuma iegāde Villasimiusā ir iespējama, pateicoties lielajam piedāvājuma skaitam: par divistabu dzīvokli cena ir 150 000 €, trīsistabu dzīvoklim cena ir 165 000 €, villa cena ir svārstīga pamatojoties uz lielumu un atrašanās vietu, bet vidējā cena ir aptuveni EUR 800 000.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 38569

PARDOŠANA 4 guļamistabas, Itālija, Sud Sardegna, Sestu, Via Iglesias

185,000.00EUR
PARDOŠANA
4 guļamistabas

120 m²
Sestu, caur Iglesiasu, jaunajā dzīvoklī, ceturtajā stāvā ar liftu, dzīvoklis sastāv no ieejas, dzīvojamā istaba ar kamīnu, virtuve, divas guļamistabas...
Cod. 34571

PARDOŠANA Villa, Itālija, Sud Sardegna, Carloforte, via

580,000.00EUR
PARDOŠANA
Villa

273 m²
Carloforte KOPĒJĀ San Pietro SALA Sardīnija Villa viena pārskats, renovēta kvadrātmetru C.A. 273 trīs līmeņos tik gatavs, plāns studija ar Bath Road, ...
Skaista villa brīvības stilā, kas atrodas vēsturiskajā Sardara centrā (Dienvidu Sardīnijā), pazīstamā "autentiskā itāļu ciemata", kas pazīstama ar sav...
Cod. 22900

PARDOŠANA Villa, Itālija, Sud Sardegna, Portoscuso, via delle ginestre snc

460,000.00EUR
PARDOŠANA
Villa

317 m²
Tā atdalītas viena Skaista, atrodas pretī Sv.Pētera Bay (dienvidu-rietumu Sardīnija)
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB