PARDOŠANA Lauku māja, Montottone, Ascoli Piceno, Itālija, Montottone

PARDOŠANA - Cod. 11982

  • Tips: Lauku māja
  • Platība: 5900 m²
  • Istabu skaits: 6
  • Stavs: 2

Īpašums atrodas pašvaldība Montottone provincē Ascoli Piceno, Marche un ir cieši leņķī attiecībā pret pilsētas centrā, apmēram 1 km no pilsētas - vai bez ierodas no jūras -
Īpašums atrodas panorāmas kalnā, skats no Sibillini kalniem uz jūras un to ieskauj lauksaimniecības zemes: gabals kopējo platību 5930,00 m2, 12 olīvu koki aug uz tās un koks att.
 Ēka ir apmēram 120 m attālumā uz austrumiem, no kurienes tā nāk pieslēguma elektroenerģijas un apmēram 80 m no citas ēkas uz dienvidiem. Saistībā ar zemes ir dzeramais ūdens.
Ēkai ir divi stāvi un mansards, un plānā ir šādi izmēri: 9,00 x 7,00 par dzegas augstums aptuveni 5,00 m pusē virs ķermeņa apmēram 4,00 x 7 , 00, kura augstums ir apmēram 2 m, apakšējā daļā vāka (skatīt pievienoto zīmējumu).
Pirmajā stāvā ir stabilas, ar nelielu logi un ar kamīnu pirmajā stāvā telpas ir četras istabas un kāpnes turpina, lai sasniegtu bēniņus.
Ēka datēta apmēram pirms gadsimta, un ir tipisks celtniecības mājas veida: tas ir ķieģeļu sienas, koka grīdas un flīzes ķieģeļu un slīpo jumtu un koka jostas rozi.
Tas notiek šādos pasliktinājās apstākļos, bet ļaut atjaunošanas un rehabilitācijas konservatīvi.

Interesi par šo īpašumu


STUDIO LA TORRE
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
Piekrītu personīgu datu apstrādei*
Atcelt
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB