PARDOŠANA Lauku māja, Casole d'Elsa, Siena, Itālija, STRADA COMUNALE DI FONTGAIA

PARDOŠANA - Cod. 31264

  • Tips: Lauku māja
  • Platība: 20000 m²
  • Istabu skaits: 5 houses
  • Stavs: 1

Jo Toskānas centrā, pie kājām viduslaiku ciemata Casole d'Elsa, ir gleznaina īpašuma nosaukumu "La Collina". Īpašums atrodas uz neliela kalna ar burvīgu skatu. Īpašums sastāv no 5 ēkām, viss atjaunots tipiskā toscan stilā. Ir arī 100 olīvu koki, un vieta, kur pietiekami daudz, lai paplašinātu, ja vēlaties.

Reģions

Casole d'Elsa ir neliels komūnas provincē Siena. Tas ir 60km (37mi) no Florences un 40km (24mi) no Sjēnas. Jūs varat izvēlēties starp 2 lidostām, viena Florencē un viena Pizā (90km, 56mi) Famous ciematos, piemēram, Volterra un San Gimignano ir tikai 30 minūtēm prom. Vienas stundas brauciena attālumā, un jūs esat vidū Chianti reģionā. Tā ir lieliska vieta, kur atklāt Toskāna.
Jo Casole d'Elsa jūs atradīsiet 2 ļoti tipiskas un garšīgus maizes ceptuves, 2 maz pārtikas veikali, viens liels pārtikas veikals. Trīs tipiskas un mājīgi bāri. Picērija un trīs restorāni. Viens no restorāniem, ir viens no labākajiem šajā reģionā. Ir bankas, aptieka un ārsts ciematā. Colle di Val d'Elsa ir tikai 15km (9mi) prom, tur jūs varat atrast lielveikali.


Īpašums

Casa Privāto
Šī māja sastāv no ļoti lielu atvērtu virtuvi, plaša ēdamistaba un atpūtas zona, kamīns, 2 guļamistabas un galvenās terases ar skatu uz visu kampaņu.
Casa Belvedere (Main māja)
Šī unikālā lauku māja pastāv 2 stāvos (18 personām). Nu mēbelēts un tipisks toscan stils bija saglabāta. Pirmajā stāvā bija jauka terase ar izcilu skatu, 4 guļamistabas un 4 vannas istabas, liela atpūtas telpa un ēdamistaba. Pirmajā stāvā Moderna liela virtuve ar atklātu uguni, 4 guļamistabas, 2 vannas-istabas, ļoti liela ēdamistaba ar atklātu uguni, lasīšanas stūrītis, centrālā apkure, plīts ar gāzi, telpa ar veļas mašīnu un sausu mašīnu. Un ārkārtas terase. Pie terases ir arī telpa ar lielu ēdamistabas vietu un profesionālu virtuvi.
Guļamistabas: 8 Vannas istabas: 6 dzīvojamās istabas: 4 Īpašuma tips: Māja / Villa
Casa Cavallo (viesu māja / Šveicara māja)
Šī māja pastāv no plaša virtuve, atsevišķa dzīvojamā istaba un ēdamistabas stūrīti, 2 guļamistabas, vannas istabu (duša, tualete, mazgāt baseina), centrālā apkure, plīts ar gāzi. Atsevišķa terase ar dārza mēbelēm.
Guļamistabas: 2 Vannas istabas: 1 dzīvojamām istabām: 1
Casa Cantina (viesu nams)
Mazā dzīvojamā istaba ar virtuvi, atsevišķa gultas istaba (2 pers), vannas istaba (duša, tualete, mazgāt baseina), centrālā apkure, plīts ar elektrību. Atsevišķa terase ar dārza mēbelēm un burvīgu skatu.
Guļamistabas: 1 Vannas istabas: 1 dzīvojamām istabām: 1
Casa Denis (viesu nams)
Mazā dzīvojamā istaba ar virtuvīti, atsevišķa gultas istaba (2 pers), vannas istaba (duša, tualete, mazgāt baseina), centrālā apkure, plīts ar gāzi. Atsevišķa terase ar dārza mēbelēm.
Guļamistabas: 1 Vannas istabas: 1 dzīvojamām istabām: 1

Īpašums ir arī noma vasarā pāris gadu laikā.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, un vairāk bildes lūdzu kontaktu.

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
Piekrītu personīgu datu apstrādei*
Atcelt
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB