PARDOŠANA 3 guļamistabas, Dorgali, Nuoro, Itālija, Via Piemonte 8b

PARDOŠANA - Cod. 38660

  • Tips: 3 guļamistabas
  • Platība: 70 m²
  • Istabu skaits: 3
  • Stavs: 1

Mājīgs trīsistabu dzīvoklis ar dārzu, autostāvvietu un uzglabāšanu, 15 minūšu attālumā no pludmales, interesantā ciematā, dabīgā vidē, viesmīlīgi un bagāti ar tradīcijām Sardīnijas austrumu krastā - Nuraghi salā.
Dorgali centrā (Nuoro provincē), klusā un priviliģētā vietā, 9 km (5,6 jūdzes) no Cala Gonone pludmalēm un klintīm, ir mēbelēts dzīvoklis PAR PĀRDOŠANU ar neatkarīgu ieeju, 70 mq paklāju platība (753.5 sf), divu stāvu divstāvu mājas augšējā stāvā ar lielu priekšējo dārzu, pagalmu un autostāvvietu, kas kopīgi abiem dzīvokļiem. 50.gados celtā ēka tika uzbūvēta ar cietiem pamatiem un gultņu konstrukcijām akmeņos, iekšējās ķieģeļu sienās un dubultstūra jumtam, kas piemērots saules paneļu uzstādīšanai. Ņemiet vērā, ka Sardīnija ir nekomerciāla zona.
Dzīvoklim ir lieliska iedarbība; tas ir saulains, gaisīgs, ar dienvidrietumu balkonu. Tas ir labi iekārtots un sastāv no trim plašām telpām, ērtas vannas istabas ar dušu, priekšnams ar iebūvētu drēbju skapi, virtuvi ar funkcionējošu nešķīstu ķieģeļu kamīnu, virtuvīti un pieliekamo / saimniecības telpu, kas noved pie vairāku mērķa bēniņu augstums 2,5 m augstumā jumta maksimālā pacēluma punktā. Logu un durvju rāmji ir koka.
Īpašumā ietilpst arī plaša privātā noliktava / veļas telpa ar apmēram 10 mq paklāja platību (107.7 sf.), Kas aprīkota ar ūdeni un elektrību, viegli sasniedzama no zemes līmeņa pagalmā. Virs tā, līdz īsam pakāpienam, ir plaša terase, arī ekskluzīvai lietošanai, piemērota sauļošanai, ēšanai ārā vai veļas mazgāšanai.
Dzīvoklis ir taisnīgā stāvoklī, apdzīvojams un gatavs pārvietoties.
Trīsistabu dzīvoklis atrodas Via Piemonte 8b krustojumā ar ciema galveno ielu: Via La Marmora - Strada Statale 125 Orientale Sarda. Tas ir:
- 2 km (1,2 jūdzes) uz rietumiem no krustojuma ar Nuoro (SS 129 Trasversale Sarda) un Olbia (SS 131);
- 230 m (0,1 jūdzes) no autobusa pieturas, kas savieno Dorgali ar Cala Gonone, Nuoro un citiem ciemiem.
- 450 m (0,3 jūdzes) no neatliekamās medicīniskās palīdzības (Viale Kennedy); aptieka atrodas tieši blakus mājai Via La Marmora;
- 750 m (0,46 jūdzes) no Dorgali pilsētas rātsnama, vēsturiskā centra un iepirkšanās ielas (Corso Umberto);
- 400 m (0,25 jūdzes) attālumā atrodas divi lielveikali; 120 m (400 pēdas) no pasta nodaļas.
Dorgali var nokļūt no Olbijas (ziemeļos) un Kaljāri (dienvidos) lidostām ar iespēju veikt tiešus starptautiskus lidojumus no Olbijas un Porto Torres ostām (ziemeļos), Arbatax (centrā). un Kaljāri (dienvidos). Tā ir tālu 30 km (18,6 jūdzes) no Nuoro (36 000 iedzīvotāju), sestā lielākā pilsēta Sardīnijā, kur ir pieejami visi vidēja lieluma pilsētas tipiskie pakalpojumi (slimnīca, universitāte, dzelzceļa stacija uc). Dorgali ir interneta pieslēgums.
Dorgali atrodas Mont Bardia pakājē 456 m augstumā. Gan ciematā, gan piejūras rajonā dzīvo vairāk nekā 8000 cilvēku: Cala Gonone. Teritorija piedāvā daudzas izklaides un izklaides iespējas visām gaumēm un vajadzībām. Dorgali teritoriju, kas ir viena no lielākajām Sardīnijas 227 kmq (2422 sf.) Teritorijām, raksturo dabas ainavu daudzveidība, kas ļauj visu veidu āra un sporta nodarbības jebkurā grūtības līmenī. Dorgali ir arī pievilcīgs vēsturiski kultūras un Eno-gastronomijas centrs, kas saglabā senās Sardīnijas tradīcijas. Pasākumi un ikgadējie festivāli atdzīvina ciema dzīvi, ar parādēm kostīmā, kājām un zirgiem, spēlēm un sacensībām, koncertiem un dejām, ielu tirgiem.

Sardīnija ir viena no piecām zilajām zonām pasaulē. Nāciet un būsiet daļa no šīs ilgtermiņa dzīves, veselīgas un labas dzīves!

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB