PARDOŠANA Lauku māja, Perugia, Perugia, Itālija, Vocabolo Vallata 27

PARDOŠANA - Cod. 27328

  • Tips: Lauku māja
  • Platība: 382 m²
  • Istabu skaits: 8
  • Stavs: 3

Šis tipiskais Umbrian Farmhouse (vēsturiski specializējas Tabbacco), pilnībā restaurēta taisnība gadiem, saglabājot savu tipisko oriģinālu stilu, veido "vienu dzīvojamā vienībā". Ko tas nozīmē: pat ja māja ir sadalīta 4 dzīvokļi (attiecīgi + -70, 97, 114 un 51 (privātais dzīvoklis) kvadrātmetri (+ dubultā garāža 50m²), kopā 382m², tas tiek uzskatīts par vienu vienību, jo tur ir iespēja piekļūt dzīvokļus no iekšpuses. Priekšrocība ir tā, ka jūs varat izmantot māju, kā tādu, kas sastāv fiskālo priekšrocību.

Cena ir apgrozāmi. Cenā iekļauts: nemateriālo vērtību, sertifikāti, pārņemšanas mājas lapā, klientu datu bāzi, visas mēbeles, visas baseins mēbeles, visas dārza mēbeles, visa virtuve, bed- un vannas istabas iekārtas.

Brīvdienu saimniecība ir juridiskas priekšrocības, piemēram f.e. vienkāršota grāmatvedība, nodokļu priekšrocības, ne mājas īpašuma nodoklis, daudzas interesantas līdzekļus no ES, valstu un reģionu, ECC.

Still, nav ierobežojumi uz māju, lai jūs varat iegādāties arī to kā privātīpašuma (tādā gadījumā cena ir apgrozāmi, neiekļaujot nemateriālās vērtības, ecc.).

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
Piekrītu personīgu datu apstrādei*
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB